Espressomasin Siemens TE603201RW

TE603201RW

Uus toode

täisautomaatne, MilkSteam Pro,
LCD

Rohkem infot

Lisa soovinimekirja

Rohkem infot

 • Nutikas soojendussüsteem: sensoFlow Systemi püsiv valmistustemperatuur tagab iga kord parima võimaliku espressonaudingu
 • coffeeSelect Display: maitsva joogi valmistamiseks piisab vaid anduritega välja puudutamisest
 • aromaDouble Shot: eriti kange kohv tänu sellele, et masin jahvatab ja valmistab kaks korda (15, 15
 • baari)
 • oneTouch-funktsioon: kõik kohvijoogid vaid ühe nupuvajutusega

Olulised omadused

Maksimaalne aroom tänu optimaalsele valmistustemperatuuril – Intelligent Heater inside.

 • SENSOFLOWSYSTEM_A02_et-EE.png

Et espresso aroom end täielikult ilmutaks, peab see tõmbama õigel temperatuuril. Täiusliku espresso ideaalne tõmbamistemperatuur on 90 °C kuni 95 °C. Liiga madalal temperatuuril ei vabane kõik kohvi aroomid. Liiga kõrgel temperatuuril tuleb kohvile kiiresti kõrbenud maitse. Sellepärast kuumutavad ainulaadse sensoFlow' süsteemiga täisautomaatsed EQ seeria kohvimasinad vee alati tõmbamiseks parajale temperatuurile. Nii tagab meisterlik tehnika alati meisterliku espresso.

Eriti kange kohv – aromaDouble Shot.

 • AROMADOUBLESHOT_A02_et-EE.png

Innovaatilise aromaDouble Shot-funktsiooniga valmib eriti kange kohv ilma aroomi kaotamata. Kahe jahvatus- ja tõmbamistsükliga aromaDouble Shot tagab alati parima aroomi. See väldib automaatselt mõrkjat järelmaitset, sest vähem vett kasutades vabaneb ka vähem mõrkjat maitset tekitavaid aineid. Nii satub ubadest tassi ainult kõige parem.

Tassi suuruse individuaalne kohandamine – individualCup Volume.

 • INDIVIDUALCUPVOLUME_A02_et-EE.png

Täiusliku kohvi valmistamine harjumuspärase tassisuuruse jaoks ja ka individuaalses eelistatud koguses on vaid täiusliku tehnika küsimus. Funktsiooniga individualCup Volume saate kohandada kolm eelseadistatud tassisuurust „väike”, „keskmine” ja „suur” veel omakorda viie individuaalse eelistatud koguse jaoks.

Sobib kõigile – reguleeritava kõrgusega kohviotsak.

Vahetevahel väike espresso või latte macchiato klaasis: reguleeritava kõrgusega kohviotsiku saab sobitada ideaalselt iga tassisuuruse jaoks. Kohviotsiku alla mahuvad raskusteta isegi 15 cm kõrgused latte macchiato klaasid. Nii ei ole teie naudingule seatud mingeid piire. Täiuslikkus kuni kõige peenemate detailideni.

Jagatud nauding on kahekordne nauding – valige espresso või café crèmei jaoks topeltkogus.

Topelttassialusel saab valmistada korraga kaks espressot või café crème'i. Selleks tuleb panna tassid lihtsalt kahepoolse kohviotsiku alla ja seade alustab kõigest ühe nupuvajutusega kaks järjestikust tõmbamis- ja jahvatamisprotsessi. Ainulaadset aroomi saab nii kahekordselt nautida.

Maksimaalne nauding lihtsa nupuvajutusega – oneTouch Function.

 • ONETOUCHFUNCTION_A02_et-EE.png

Latte macchiato, kreemjas cappuccino või eriti kange espresso – pole vahet, millist kohvi soovite, oneTouch-funktsiooniga serveerib teie täisautomaatne kohvimasin täiuslikku kohvinaudingut lihtsalt ja mugavalt vaid ühe nupuvajutuse peale. Vastavalt eelistustele valmistab süsteem täisautomaatselt kohvi ja piimavahtu. Täiuslik tehnika igati täiusliku naudingu jaoks.

Peenjahvatusega, eriti maitserohke – ceramDrive.

 • CERAMDRIVE_A02_et-EE.png

Kvaliteetne ceramDrive veski jahvatab oad eriti ühtlaselt, et tõmbamisel säiliks kõik mitmekesised maitsed ja intensiivsed aroomid. Ja kuna keraamilised veskid on terasest veskitega võrreldes peaaegu täiesti kulumiskindlad, on esmaklassilise kvaliteediga kohvinauding alati tagatud.

Voolu automaatne väljalülitus – zeroEnergy Auto-off.

 • ZERO_ENERGY_AUTO_OFF_A02_et-EE.png

Energia kallinedes muutuvad energiatõhusad tehnoloogiad üha tähtsamaks. Funktsiooniga zeroEnergy Auto-off lülitub seade soovitud aja järel automaatselt välja, et vähendada tõhusalt voolutarvet.

nauding viimase tilgani – 15 000 tassitäie garantii.

Siemens garanteerib tehnilise korrasoleku ja 15 000 tassitäit täiuslikult nauditavat kohvi. Kõrge tehniline kvaliteet ja suurepärane kauakestev kohvinauding – selle tagamiseks anname me 15 000 tassitäie garantii.

Alati hügieeniline – eemaldatav keeduseade.

Et seadet saaks ka seestpoolt hügieeniliselt puhastada, saab kohvimasina kohvivalmistuskambri seadmest lihtsalt välja tõmmata, voolava vee all ära loputada ja sama lihtsalt tagasi panna. Nii saate kiiresti jälle nautida seda, mida tõesti soovite: parima kohvi puhast aroomi.

Keetmiseks on alati värske vesi – singlePortion® Cleaning.

 • SINGLEPORTIONCLEANING_A02_et-EE.png

Et kohv saaks alati tehtud värske veega, tagab singlePortion® Cleaning kõigi seadme torude mugava ja hügieenilise puhastuse kohe pärast igat tõmbamist. Täiuslikkus, mis ulatub kuni pisemagi üksikasjani. See on nauding suures stiilis.

Pikaajaline nauding – calc’nClean.

 • CALCANDCLEAN_COFFEE_A02_et-EE.png

Funktsioon calc’nClean eemaldab lihtsas protsessis üheaegselt katlakivi ja puhastab seadet. Teenindusprogramm tähendab optimaalset puhastamist, pikendades samas seadme tööiga – ja võib olla kindel veel pikkaaega fantastilise kohvi saamises.

Optimaalne hügieen hetkega: milkClean.

 • MILKCLEAN_A02_et-EE.png

Nautige tänu mugavale kiirpuhastusfunktsioonile milkClean maksimaalset hügieeni minimaalse pingutusega. Funktsiooniga milkClean toimub igapäevane piimasüsteemi puhastus vaid hetkega: kiire ja mugav ning eriti hügieeniline tänu võimsale aurujoale puhastusprogrammi lõpus; milkClean tagab seadme optimaalse hügieeni ning on teie jaoks mugav.

Muudab lihtsa käsitsemise ainulaadseks kogemuseks: coffeeSelect-kuva.

Lülitage ning nautige: tänu coffeeSelect-kuvale algab täiuslik kohvi-kogemus juba siis, kui masina sisse lülitate. Suurel kasutajaliidesel on esitatud kohvi- ja piimajookide ahvatlev valik. Tänu intuitiivsele kasutuskontseptsioonile saab kõikidele funktsioonidele juurde pääseda vaid juhtnuppude vajutamisega, mis muudab kohvi valmistamise ainulaadseks kogemuseks.

Kommentaarid

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjutage oma ülevaade

Espressomasin Siemens TE603201RW

Espressomasin Siemens TE603201RW

täisautomaatne, MilkSteam Pro,
LCD