Kuivati Electrolux EDH3488GDE

EDH3488GDE

Uus toode

599,00 €

-50,00 €

649,00 €

Lisa soovinimekirja

Rohkem infot

Soojuspumbaga kuivati Woolmark Blue sertifikaadiga. Eriti energiatõhus A++ energiamärgisega ja 8kg mahtuvusega. Suur LCD infomenüü. Efektiivne ja vaikne invertertehnoloogia.

• Lemmikriided kuivaks
• Spetsiaalsed kuivatusprogrammid ka kõige õrnematele esemetele
• A++. Väga tõhus energiakasutus tänu professionaalsele tehnoloogiale
• Kuivatage oma pesu efektiivselt
• Säästke energiat ja nähke vähem vaeva - ainult üks puhastatav filter

Lemmikriided kuivaks
DelicateCare kuivati kuivatab turvaliselt ja õrnalt kogu teie pesu – isegi kõige õrnemad siidist, villast või kašmiirist esemed. Nüüd võite olla kindel, et teie riided näevad alati suurepärased välja.


Spetsiaalsed kuivatusprogrammid ka kõige õrnematele esemetele
See unikaalselt õrn trummelkuivati sisaldab programme, mis automaatselt kohandavad trumli pöörlemiskiiruse, suuna ja temperatuuri vastavalt kanga tüübile - ka kõige õrnematele nagu käsipestavale siidile või villale.


A++. Väga tõhus energiakasutus tänu professionaalsele tehnoloogiale
Tänu soojuspumba tehnoloogiale toimib see A++ energiamärgisega kuivati madalatel temperatuuridel, et kuivatada teie riided nii õrnalt kui võimalik ning on isegi 58% väiksema energiatarbega kui B-energiaklassi masin.


Kuivatage oma pesu efektiivselt
Intelligentne OptiSense süsteem kohandab kuivatuse aja vastavalt kogusele ja jälgib niiskusastet - nii on teie riided alati efektiivselt kuivatatud, kuid mitte üle kuivatatud. Elektrit ei kulu kunagi rohkem kui vajalik.


Säästke energiat ja nähke vähem vaeva - ainult üks puhastatav filter
Selle kuivati EcoFlow süsteem sisaldab tihendatud kõrge efektiivsusega filtrisüsteemi, mis tähendab, et peate puhastama vaid üht filtrit. See hõlbustab õhuvoolu ja madalama energiakulu tagamist.


Kuivatage oma pesu efektiivselt ja vaikselt – kümneaastase garantiiga
Selle trummelkuivatiga kuivavad riided vaikselt nagu nööril tänu Electroluxi professionaalsele, energiatõhusale, 10-aastase garantiiga invertermootorile.

Kuivati
kuivati tüüp: kondenseeriv
paigaldusmeetod: eraldiseisev
energiakulu 235 kWh/aastas
energiaklass: A++
kuivatusklass: B
maksimaalne kuivatamise kogus: 8 kg
tsükli kestus 154 min.
Funktsioonid
süsteemid: Soojuspump-tehnoloogia, inverter mootor
kuivatusprogrammid: kapikuiv, kortsumisvastane funktsioon, kuivatamine aja järgi, kerge triikida, puuvillane, siid, sünteetika, triikimiskuiv, värskendus, spordirõivad, kiire, väga kuiv, segapesu, teksad, villase kuivatus, särgid / pluusid, õrnkuivatus
lisakuivatusprogrammid: tekk
funktsioonid: sisevalgustus, lapselukk, filtri näit, kanalisatsiooniga ühendamisevõimalus, kondensaatori näit, kondensvee paak, kuivatuskorv, viitstart, jahutamine, kahesuunaline trumli liikumine
Mõõtmed
laius: 60 cm
kõrgus: 85 cm
sügavus: 60 cm
kaal: 49 kg
Üldised parameetrid
displei: LCD
müratase: 66 dB
värvus: valge
tootja: Electrolux