• Allahinnatud

Espressomasin DeLonghi Dinamica

739,00 € SÄÄSTA 60,00 €
799,00 €

De`Longhi on ligi 100-aastase ajaloo ja Itaalia juurtega pereettevõte. Automaatne Itaalia stiilis kohvimasin ECAM 353.75.B on suurepärane pakkumine kohviarmastajatele.

Kogus
Laos

Uus De`Longhi kohvimasin valmistab kohvi 12 retsepti järgi!

Automaatne Itaalia stiilis kohvimasin ECAM 353.75.B on suurepärane pakkumine kohviarmastajatele. De`Longhi kohvimasin Dinamica on projekteeritud selleks, et tulla vastu kohviarmastajate kõikidele nõudmistele. Võimaldab ühe nupuvajutusega valmistada Itaalia klassikuid: aromaatset espressot, coffe longi, doppio`t, ristretto`t või espresso lungo`t ja laia valikut piimakohve alates hõrgutavast cappuccino`st kuni ideaalse latte macchiato` ja kreemja caffelatte`ni. Tänu arendatud „Minu Kohv“ funktsioonile saad piima ja kohvi proportsioone ja joogi kangust valides iga retsepti sobitada oma eelistustega.

Kuni 12 kohviretsepti

Tõeline Itaalia espresso või hoopis hõrgutav latte macchiato? Dinamica valmistab kohvi Sinu jaoks 12 retsepti järgi. Hõrgu kohvini on vaid üks hetk: vali uue ja intuitiivse LCD-ekraani menüüst üks punkt.

Optimaalne rõhk kohvivalmistamisel

Tänu Itaalia päritolule teame, et iga kohvioa maitse esiletoomiseks peab ka kõige väikesemate detailide eest hoolt kandma. Optimaalne rõhk De`Longhi kohvimasinates võimaldab komplekse ja intensiivse aroomi.

Kaasaegne küttesüsteem kahe Thermoblock-veesoojendiga

Tänu kaasaegsele küttesüsteemile on kohv keedetud ideaalsel temperatuuril. Selleks, et kohv oleks aromaatne ja valmiks kiiresti, on kõik De`Longhi kohvimasinad varustatud automaatse piima vahustamise süsteemi ja kahe Thermoblock-soojendiga. Soojendid hoiavad kogu kohvi valmistamise ajal sobivat temperatuuri. Esimene soojendi on kohvi valmistamiseks, teine piima soojendamiseks. Nüüd ei ole vaja enam oodata, kuni ühtne veesoojendi jahtub espresso jaoks vajaliku temperatuurini. Sobiva temperatuuriga piimajooki on võimalik valmistada kiiresti. Lisaks on sellel funktsionaalsel süsteemil madal müratase ja kiire soojenemine. Kohvimasin on silmapilkselt valmis Sinu lemmikkohvi tegemiseks.

Vaikne, vastupidav kohviveski 13-astmelise reguleeritava jahvatusega

Kõigi piimakohvide aluseks oleva ideaalse aroomi ja maitsega espresso saavutatakse kohviubade õige jahvatamisega. Kõigil De`Longhi kohvimasinatel on sisseehitatud terasveski 13-astmelise reguleeritava jahvatusega, mis tagab maksimaalse jahvatamise. See võimaldab erinevatest kohvisortidest valmistada ideaalse tõmmise. Terasveski võimaldab jahvatamise seadistusi määrata suurima täpsusega ja nii on võimalik esile tuua kohviubade rikkalik maitse. Teraskonstruktsioon suurendab veski tugevust ja vastupidavust mehhaanilisele kulumisele. Sellistest lahendusetest saavad kasu professionaalsed baristad!

Kõigil De`Longhi kohvimasinatel kasutatakse terasveskeid. Terasveskid on optimaalne lahendus ja seda tõestab kohvimasinate lai kasutamine kohvikutes ja restoranides. Kahtluse korral küsi oma lemmikkohvikus barista käest, millest on tehtud kohviveski tema kohvimasinas.

Ideaalselt tiheda tekstuuriga

Piima vahustamise LatteCrema süsteem koos kolme piimavahu taset reguleeriva seadmega võimaldab valmistada ideaalselt kreemjat sametise tekstuuriga vahtu. Täidlane mikro-mullide struktuur annab piimavahule mõnusa kohevuse.

Ideaalselt kreemjas

LatteCrema süsteem võimaldab saavutada täiusliku proportsiooni piimavahu ja piima vahel, tänu millele cappuccino vaimustab oma kreemja tekstuuriga.

Ideaalsel temperatuuril

Cappuccino temperatuur peab olema vahemikus 60-65 kraadi. LatteCrema süsteem tagab ideaalse temperatuuri igas kohvitassis.

Kuni viimse tilgani

Tänu LatteCrema süsteemile säilib piima vaht pikema aja jooksul ja Sina saad nautida oma ideaalset kohvi kuni viimse tilgani. Selleks, et kohviga hetked oleks igas mõttes täiuslikud, on De`Longhi hoolitsenud piimavahustamissüsteemi kasutajasõbralikkuse eest. Sellepärast kasutab LatteCrema süsteem vahustamisel vaid niipalju piima, kui vaja, ülejäänud jääb kannu. Kannu saab hoida külmkappis. Tänu sellele jääb piim alati värskeks ja sobivalt jahutatuks. Karahvin on varustatud vahuregulaatorisse integreeritud automaatpuhastusfunktsiooniga, mis aitab selle korras hoida. See aktiveerib veeloputustsükli ja auruoa, mis puhastab piimavalmistamise elemendid. Pealegi on karahvini lihtne lahti võtta (see koosneb ainult mõnest elemendist!) ja kõiki osi saab pesta nõudepesumasinas. Niiviisi saad kindel olla, et mahuti on põhjalikult ja kiiresti puhastatud.

Määratud nupub

Maksimaalse lihtsuse tagamiseks on De`Longhi kujundajad igale kohvile määranud oma nupu. Sellel moel saad ühe nupulevajutamisega valmistade mitte ainult espressot, vaid ka kohevat cappuccino`t.

Kaasaegne kuvar võimaldab intuitiivset teenindust

Intuitiivne LCD-ekraan ja menüü tagavad kasutajasõbralikkuse ja hõlpsa kasutamise. Tänu sellele lood oma lemmikjoogi silmapilguga. Tervet protsessi kontrollides valid menüüst ühe variandi ja juba hetke pärast naudid ääreni täidetud aromaatset kohvitassi! Selged kuvari teated on Sulle abiks masina hooldamises.

Arendatud funktsioon MY MENU on ideaalselt sobitatud Sinu kohvieelistustele

„Minu kohv“ säilitab sinu kohvieelistused ja võimaldab Sul nautida täpselt sellist Itaalia stiilis kohvi, mis sulle meeldib. Kas oled „väikese“ espresso sõber või soovid nautida pikemaid hetki koos kohvitassiga - lihtsalt reguleeri valitud kohvitassi suurust! Nupp MY MENU kuvab spetsiaalse menüü retseptidega, mida saab lihtsalt isikustada ja salvestada, et pärast nautida tassitäit lemmikkohvi. See funktsioon võimaldab samaaegselt reguleerida kohvi ja piimakogust ning seadistada kohvi kangust.

Statistika funktsioon

Tänu statistika funktsioonile on Sul kõik kontrolli all. Võid lihtsalt ja täpselt uurida, kui palju kohvi ja piimajooki on masinas valmistatud. Samuti saad teada katlakivi eemaldamise arvu, kasutatud veekoguse ja veefiltrite arvu. Selle teadmine aitab Sul kohvimasina eest hoolitseda ja kontrollida selle seisundit igal ajal.

Üheaegselt valmib kaks espressot

Ajasääst ja kohvi valmistamise lihtsus on De`Longhi kujundajate peamised eesmärgid. Sellepärast võimaldavad kõik kohvimasinad valmistada üheaegselt kaht espressot ilma kompromissita kvaliteedis ja maitses.

Oa- ning jahvatatud kohvi kasutamine

De`Longhi kohvimasinad mitte ainult ei valmista ühe nupule-vajutusega värsketest ubadest unistuste kohvi, vaid võimaldavad tõmmist valmistada ka jahvatatud kohvist.

Kohanda kohvikogust oma vajadustele!

Tänu joogi maitse ja mahu reguleerimisele saad eksperimenteerida kohvi rikkusega, kohandades oma eelistuste järgi nii aroomi kui ka kohvimahtu tassis.

Reguleeritav adapteri kõrgus - tassid kuni 13,5 cm kõrged!

Adapteri reguleerimisvõimalus (84-135 mm!) võimaldab erineva suurusega tasside kasutamist. See tähendab, et kohvi saad valmistada nii oma lemmikkruusis kui ka 13,5 cm kõrguses uhkes latte macchiato klaasis. Lisaks tekitab reguleerimine mustale kohvile ühtlase crema, valades ei teki pritsmeid ja Sinu cappuccino`l on palju ruumi koheva piimavahu jaoks.

Seade, mis muudab vee karedust

Kõikidel De`Longhi automaatsetel kohvimasinatel on märkimisväärne omadus - masina programmeerimine kraanivee kareduse järgi. Valida on neli kareduse astet. Sellisel viisil saad optimeerida katlakivi eemaldamise sagedust ja võid olla kindel, et masin on õigesti hoolitsetud ja puhas.

Automaatne loputus ja katlakivi eemaldus

Kasutajate mugavuse eesmärgil on kõik kohvimasinad varustatud automaatse puhastuse ja katlakivi eemaldusega. Traadistik puhastatakse kohvijääkidest juba automaatse loputuse sisse lülitamisel. Samal ajal sisetsükkel soojeneb selleks, et kohvi saaks valmistada õigel temperatuuril. Enne kohvimasina välja lülitamist on traadistik kohvi sadestisest uuesti puhtaks loputatud, kindlustades Sulle alati parima värske kohvi. Tänu puhastus- ja katlakivieemaldamise süsteemi automatiseerimisele on Sul rohkem aega ideaalse kohvi nautimiseks! Lisaks on kõik masinaosad hõlpsasti hooldatavad, see aitab kohvimasinat puhtana hoida.

Eemaldatav kohvivalmistamise süsteem - puhtus ilma lisakuludeta!

De`Longhi masinates kasutatav eemaldatav kohvivalmistamise süsteem ja juurdepääs masina sisemusse tagavad hügieeninõuetele vastava kasutamise ja mitmeaastase seadme töötamise ilma hooldusteenuste ja parandamisega seotud lisakuludeta. Tänu sellele Sa mitte ainult ei säästa aega, vaid hoiad ka masinat puhtana ja samas pikendad kasutusaega. Juurdepääs kohvimasina ja kohvivalmistamise süsteemi sisemusse võimaldab Sul puhastamisprotsessiga ise toime tulla. Samas võid kindel olla, et masin on õigesti kasutatud ja hooldatud ning serveeritud kohv on parima kvaliteediga. Nõuetekohane ehitus ja kompaktsed moodulid võimaldavad seadme loputamist voolava vee all ilma keemilisi puhastusaineid kasutamata või masinat parandusse viimata. De`Longhi patenteerinud juhtmeta kohvivalmistamise süsteem ja kohvi eelvalmistamise tehnoloogia võimaldavad lõhnameelte ergutamist kõikide kohvisortidega ja iga espressotassi võlumist värske kohvimaitse ja tiheda crema`ga.

Veefilter

Kohvimasinas ECAM 353.75.B on võimalik veefiltrit kasutada. See takistab katlakivi teket, pikendab seadme kasutusaega ning vähendab katlakivi eemaldamise vajadust. Veefilter mõjutab ka kohvi maitset ja lõhna, sest filter eemaldab veest ohtlikud ühendid, säilitades samas tervisele olulised mineraalid ja fluoriidid.

Programmeeritav automaatne sisselülitamine

Võid programmerida kohvimasinat niimoodi, et see oleks alati töövalmis. Seda võimaldab programmeeritav automaatse sisselülitamise funktsioon. See tähendab, et meie kohvimasin kohandub ideaalselt just Sinu eluviisi ja eelistustega ning isegi kiirel päeval ei puudu kohvilõhn!

ECAM353.75.B

Tüüp täisautomaatne
Kõrgus 35 cm
Laius 24 cm
Sügavus 43 cm
Võimsus 1450 W
Värvus must
Kaal 10 kg
Maht 1,8 L
Programmid katlakivieemaldus programm, tasside programmeerimine
Funktsioonid aktiivne tasside soojendus, eemaldatav keedukamber, heli summutus, tasside valgustus, automaante kohvi valmistamine, eeljahvatatud kohvi kasutusvõimalus, 3 temperatuuri astet
Lisafunktsioonid kaks tassi ühe valmistuskorraga, seadistatav kohvikangus, reguleeritav kohviveski, piimavahustaja, veefilter, kohvipaksusahtli tühendamise teavitus, piimaanum
Displei LCD
Tootja DeLonghi
Võimalus valmistada cappuccino, espresso, kuum piim, latte macchiato, lungo, must kohv, piimavaht
Reguleeritava kõrgusega kohvitila 9 - 13 cm
Pumba võimsus 15 baari
Kohviubade mahuti 300 g
Kohvipaksusahtli maht 14 portsjonit
Veski roostevaba teras
Samas kategoorias on veel 16 toodet :

Espressomasin DeLonghi Magnifica S

De`Longhi on ligi 100-aastase ajaloo ja Itaalia juurtega pereettevõte! Ühe nupulevajutusega võlud masinast tõelise Itaalia espresso - aromaatse ja energilise. Reguleeri kohvi maitset, kogust kui ka temperatuuri vastavalt oma eelistustele.

Hind
299,00 € Tavahind 329,00 €
  • Allahinnatud

Kohvimasin Severin KA4822

Valmistab kuni 10 tassi ning kasutab 1x4 tüüp filtreid.

Hind
32,00 €

Kohvimasin Bosch TKA6A047

Valmistab kuni 15 tassi ning kasutab 1x4 tüüp filtreid.

Hind
53,00 € Tavahind 59,00 €
  • Allahinnatud

Espressomasin Nivona CafeRomatica 779

Vaikne jahvatussüsteem, cappuccino ja teised piimakohvid valmivad nupuvajutusega.

Hind
699,00 € Tavahind 799,00 €
  • Allahinnatud

Kohvimasin Severin

• Tilgalukk
• Eemaldatav filter (1 x 4)
• Veetasemenäidik mõlemal küljel
• Lihtne kasutada
• Märguandetulukesega sisse/välja lüliti
• Automaatne väljalülitus
• Integreeritud juhtmehoidik
• Roostevabast terasest termoskann hoiab kohvi soojana pikka aega
• Maht: kuni 8 tassi (1 L)

Hind
49,00 €

Kohvimasin Severin KA4478

Valmistab kuni 10 tassi ning kasutab 1x4 tüüp filtreid.

Hind
25,00 €

Kohvimasin Philips HD7546/20

Termoskann, valmistab kuni 15 tassi ning kasutab 1x4 tüüp filtreid.

Hind
69,00 €

Kohvimasin Bosch TKA6A043

Valmistab kuni 15 tassi ning kasutab 1x4 tüüp filtreid.

Hind
45,00 € Tavahind 49,00 €
  • Allahinnatud

Espressomasin Philips EP2231/40

Aromaatsete kohvijookide nagu espresso, kohvi ja cappuccino valmistamine vaid ühe nupuvajutusega. LatteGo lisab piimaga kohvijookidele siidiselt pehme piimavahu, seda on lihtne seadistada ja selle puhastamiseks kulub ainult 15 sekundit.

Hind
449,00 € Tavahind 499,00 €
  • Allahinnatud

Kohvimasin Severin KA4479

Valmistab kuni 10 tassi ning kasutab 1x4 tüüp filtreid.

Hind
25,00 €

Espressomasin Philips EP2235/40

Aromaatsete kohvijookide nagu espresso, kohvi ja cappuccino valmistamine vaid ühe nupuvajutusega. LatteGo lisab piimaga kohvijookidele siidiselt pehme piimavahu, seda on lihtne seadistada ja selle puhastamiseks kulub ainult 15 sekundit.

Hind
399,00 € Tavahind 429,00 €
  • Allahinnatud

Espressomasin Philips EP2220/10

Tänu meie nutikale kohvivalmistamise süsteemile saate nautida värsketest ubadest valmistatud hõrgu maitse ja aroomiga kohvi ning seda õigel temperatuuril. Klassikaline piimavahustaja võimaldab teil kergesti luua siidiselt pehme cappuccino või latte macchiato.

Hind
329,00 € Tavahind 369,00 €
  • Allahinnatud

Kohvimasin Severin KA4808

Valmistab kuni 4 tassi ning kasutab 1x2 tüüp filtreid.

Hind
23,00 €

Kohvimasin Bosch TKA6A041

Valmistab kuni 15 tassi ning kasutab 1x4 tüüp filtreid.

Hind
45,00 €

Espressomasin Nivona CafeRomatica 820

Klassikud ei vanane. Klassikud küpsevad. Seetõttu kujundas Nivona oma 8. seeria ümber. Nagu ühe hea muusikaplaadi. Olemus jääb alles. Ebaharilik tuleb selgemini esile. Eelkõige tänu uuele SPUMATORE DUOplusile. Ainulaadse piimavahu tegemiseks. Ühe nupuvajutusega Kaks capuccinot või muud piimakohvid üheaegselt. Lisaks on optimeerinud veski ja muutnud selle veelgi vaiksemaks.

Hind
849,00 € Tavahind 899,00 €
  • Allahinnatud