Kuivati AEG T8DEE48S

A++, 8 kg, sügavus 60 cm.

Kogus
Laos

Riiete läbimõeldud hooldus

Meie unikaalse AbsoluteCare® süsteemi programmid juhivad kuivati trumlipöördeid ja temperatuuri väga hoolikalt. Sarnaselt lamekuivatusele hoitakse villaseid esemeid trumlis paigal. Õueriiete kuivatamisel kasutatakse kindlat temperatuuri, et säilitada nende veekindlaid omadusi. Kõigi materjalide puhul rakendatakse põhjalikuks kuivatamiseks sobivaid pöördeid ja temperatuuri, tagades sel moel ka riiete hea kvaliteedi ja välimuse.

Turvalised madalad temperatuurid 

Võrreldes tavaliste trummelkuivatitega eemaldab AEG SensiDry tehnoloogia riietest niiskuse poole madalamate temperatuuride juures ilma kuivatusaega oluliselt pikendamata. Nii kaitstakse riideid ebavajaliku kuumuse eest. Sel moel säilitavad esemed pikema aja jooksul oma värske välimuse. Ning madala temperatuuri kasutamine säästab ka energiat.

Säästab aega ja energiat - iga päev

Meie kuivatites kasutatav ProSense® tehnoloogia kasutab täiustatud niiskus- ja temperatuuriandureid, mis valivad kuivatusaja ja energiatarbimise vastavalt pesu kogusele – olgu siis tegu igapäevase või terve nädala pesuga. See säästab aega ja energiat ning kaitseb teie igapäevaseid lemmikriideid liigse kulumise eest.

Tõhus ja muretu filter

Ülimalt efektiivne, käepärane ja hõlpsalt puhastatav ÖKOFlow Filter System kuulub vaid AEG kuivatite juurde. Tavalistel kuivatitel on mitu filtrit. Kui te neid kõiki korralikult ei puhasta, kasvab energiatarbimine. AEG masinad kuivatavad kogu pesu edukalt vaid ühe filtri abil, tehes seda efektiivselt ja energiatõhusalt.

Lühemad kuivatustsüklid, parem hooldus

Tänu täiustatud õhuvoolahendusele kuivatavad AEG kuivatid riideid märksa kiiremini ja tõhusamalt kui tavalised soojuspumbaga kuivatid. Nii tagatakse riiete parem hooldus ka lühemate kuivatustsüklite puhul.

T8DEE48S

Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 60 cm
Värvus valge
Energiakulu 231 kWh / aastas
Paigaldusmeetod eraldiseisev
Energiaklass A++
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Kuivatusprogrammid kapikuiv, kapikuiv plus, väga kuiv, triikimiskuiv
Funktsioonid viitstardi võimalus, kuivusastme näit
Müratase 66 dB
Displei LCD
Tootja AEG
Samas kategoorias on veel 7 toodet :

Kuivati Electrolux EW8H358S

A++, 8 kg, sügavus 60 cm.

Hind
660,00 €

Kuivati AEG T9DEC68S

A+++, 8 kg, sügavus 60 cm.

Hind
849,00 €

Kuivati Electrolux EW9H378S

A+++, 8 kg, sügavus 60 cm.

Hind
729,00 €

Kuivati Electrolux EW7H457W

A++, 7 kg, sügavus 64 cm.

Hind
599,00 €

Kuivati AEG T8DBG48S

A++, 8 kg, sügavus 60 cm.

Hind
699,00 €

Kuivati AEG T9DBA68SC

SensiDry-tehnoloogiaga trummelkuivati säästab rõivaid kuivatades madalamal temperatuuril. FiberPro-süsteem koos 3DScan-tehnoloogiaga jälgib sensorite abil riiete niiskussisaldust, et need saaksid kuivatatud optimaalselt.

Hind
999,00 €

Kuivati Electrolux EW8H258S

A++, 8 kg, sügavus 60 cm.

Hind
749,00 €